Apie mus

Dirbame, siekdami pelnyti klientų pasitikėjimą kaip jų partneris kiekvieną dieną, o šis pasitikėjimas mus veda lyderystės link.

UAB “Gartena”Metalo apdirbimo darbai

Esame ambicinga įmonė, kuri specializuojasi įvairios paskirties klasikinių, nestandartinių, dekoratyvinių metalo gaminių gamybą. Atliekame įvairaus spektro metalo apdirbimo darbus tiek pagal kliento, tiek pagal savo suprojektuotus brėžinius. Mūsų darbuotojai – tai aukštos kvalifikacijos specialistai, kurie dirbdami savo darbą, naudodami savo žinias bei įgūdžius, padeda įgyvendinti net sudėtingiausius projektus, mes stengiamės patenkinti klientų lūkesčius ir pelnyti pasitikėjimą. Siūlome atskiras metalo apdirbimo paslaugas arba jų kompleksą.

apie mus 1
apie mus 2
apie mus 3

Mūsų Misija

Pelnyti pasitikėjimą vietinėje bei tarptautinėje metalo apdirbimo ir gaminių rinkoje. Užtikrinti aukštos kokybės klientų aptarnavimo lygį ir aukšta veiklos efektyvumą. Teikti individualiai ir visuomenės aplinkai unikalia ir kokybiška produkcija.

Mūsų Vizija

Siekiame būti patikimu partneriu tiekiant aukštos kokybės metalo apdirbimo paslaugas, sėkmingai įgyvendinant unikalias žmonių idėjas.

Mūsų Vertybės

Mūsų darbų patenkinti klientai, bei patikimi partneriai. Profesionalumas. Esame savo srities specialistai, esant poreikiui galime pateikti savų patarimų ir įžvalgų gamybos klausimais. Pagarba žmogui.

Metalo apdirbimo paslaugos teikiame šioms industrijoms

UAB „Gartena” įsipareigoja gaminti gaminius ir teikti paslaugas, kurios visada atitinka klientų reikalavimus. Mūsų tiekėjai ir subrangovai privalo atitikti tokius pat kokybės reikalavimus, kokius sau kelia UAB „Gartena”

Interjero pramonė

Interjero elementų gamyba - Mažmena Ir Didmena

Baldų pramonė

Baldų furnitūros bei įvairių metalo konstrukcijų gamyba

Parduotuvių pramonė

Pagaminsime vienetinius ir didelio tiražo prekystalius ir vitrinas

Statybos pramonė

Laiptų ir kitų gaminių iš metalų gamyba

Mūsų rankomis jūsų idėjos virsta realybe

Turite klausimų? Reikalinga konsultacija? Susisiekite su mumis ir mūsų specialistai mielai atsakys į visus iškilusius klausimus.

Skambink jau dabar