Metalo virinimas

Metalo virinimas - Užtikriname aukštą siūlių kokybę ir spartų darbą
Metalo virinimas

Metalo virinimas naudojant skirtingas suvirinimo technologijas. Užtikriname aukštą siūlių kokybę ir spartų darbą

Metalo virinimas tai dviejų ir daugiau metalų ar kitų medžiagų neišardoma jungtis. Nuo to, kaip jungiami elementai, priklauso jungties rūšis, pvz., kampinė, movinė, sudurtinė, tėjinė, užleistinė, žiedinė. Jungtys virinamos vienasluoksnėmis, daugiasluoksnėmis, vienpusėmis, dvipusėmis siūlėmis.

 

Pagal suvirinimo būdą siūlės būna taškinės, sandūrinės, kampinės ir kt., pagal vientisumą – ištisinės ir trūkiosios, pagal veikiančių jėgų kryptį – priekinės, šoninės, galinės, kontūrinės, pagal prilydyto metalo kiekį – įgaubtosios, sustiprintosios, išgaubtosios, pagal suvirinimo kryptį – išilginės ir skersinės.

Suvirinant metalą galima pagaminti konstrukcijas iš įvairių metalų ir jų lydinių, o taip pat galima išgauti konstrukcijas iš detalių, gautų kitais apdirbimo metodais

 

Kokį būdą rinktis konkrečiu atveju aptariame su kiekvienu klientu atskirai, priklausomai nuo konstrukcijų tipų, savybių bei jų tolimesnio naudojimo.

 

  • Suvirinimas pusautomačiu, kitaip vadinama MIG / MAG suvirinimu, naudojant inertines, su išlydytu metalu ar elektrodu nereaguojančias apsaugines dujas (MIG) arba aktyviąsias apsaugines dujas, leidžiančias labiau optimizuoti suvirinimo procesą ir gaminio kokybę (MAG). Tai pusiau automatinis suvirinimo metodas, tinkamas paprastoms, didelėms metalo konstrukcijoms suvirinti. Suvirinimas pusautomačiu daugiausia taikomas montažiniams, statybiniams ir remonto darbams.

 

  • Suvirinimas argono aplinkoje volframo elektrodu TIG. TIG suvirinamos specifinės, išskirtinio tikslumo ir kokybės reikalaujančios konstrukcijos. Nors TIG suvirinimas reikalauja daugiau kruopštumo, todėl yra žinomas kaip ilgesnis procesas nei MIG / MAG suvirinimas, vis dėlto kokybės atžvilgiu šis metodas yra vertinamas labiau. Paprastai TIG suvirinami vamzdžiai, slėginiai indai, šilumokaičiai. Kadangi šis metodas tinka itin plonoms konstrukcijoms virinti (0,3–3 mm), jis taikomas ir elektronikos plokštėms bei panašioms detalėms.

 

  • Suvirinimas elektrodais MMA. Tai rankinis, pats paprasčiausias, seniausias ir universaliausias suvirinimo būdas, tinkamas daugeliui metalų, įvairioms skirtingomis sąlygomis naudojamoms konstrukcijoms, storesnėms nei 3 mm.

 

Pasirūpinsime jūsų suvirinimo darbais atlikdami kokybišką virinimą. Atliekame tiek smulkensius, tiek didesnius suvirinimo darbus. Mūsų įmonėje dirbantys meistrai rūpinasi, kad atliekant suvirinimo darbus būtų laikomasi preciziško tikslumo !

Turite klausimų? Reikalinga konsultacija? Skambinkite jau dabar !