Metalo lankstymas

Metalo lankstymas yra viena iš mūsų veiklos sričių
Metalo lankstymas

Metalo lankstymas yra viena iš mūsų veiklos sričių. Metalų lenkimas atliekamas kokybiškai, lankstymas už priimtiną kainą

Metalo lankstymas suteikia galimybę įgyvendinti kūrybiškus sprendimus ir gaminti originalius, individualius klientų lūkesčius atitinkančius gaminius. Kiekvienas užsakymas mums kaip naujas iššūkis, kurį sprendžiame individualiai.

 

Kadangi metalas yra itin tvirta medžiaga, norint su ja dirbti ir išgauti būtent tam tikrą pavidalą būtina žinoti jo mechanines ir fizines savybes. Metalas pasižymi tvirtumu, kietumu, atsparumu, ilgaamžiškumu, taip pat jiems būdingas plastiškumas ir tamprumas, dėl ko metalą ir galima apdirbti.

 

Turime visą reikalingą įrangą profesionaliems ir kokybiškiems metalo lankstymo darbams atlikti. Atliekame įvairius metalo lankstymo darbus, esame atviri nestandartiniams užsakymams.

Metalo lankstymas tai gana specifinis darbas

 

Nors metalas yra labai tvirtas ir atsparus, tačiau svarbu žinoti jo mechanines ir fizines savybes. Metalų pasirinkimas šiuo metu yra gana didelis, tad dirbant su skirtingomis medžiagomis labai svarbu būti atidiems, ir pasirūpinti, kad nebūtų peržengiama atsparumo riba. Tuo atveju, jei metalo lankstymas bus atliekamas patyrusių meistrų, galite būti užtikrinti, kad rezultatas bus būtent toks, kokio ir tikimasi.

 

Galimybės yra tikrai nemažos, tad jei esate numatę vienokį ar kitokį projektą, tiesiog susisiekite su „Gartena” ir galėsite aptarti įvairius galimus sprendimus. Mes turime tokiam darbui pritaikytą įrangą, todėl metalo lankstymo galimybės bus tikrai didelės. Žinoma, dėl įrangos specifikos ir pačios medžiagos fizinių galimybių gali būti įgyvendinami ne visi numatyti projektai, tačiau pasikonsultavę galėsite sutarti, koks turėtų būti galutinis rezultatas.

 

Daugybę galimybių suteikiantis lankstymas gali būti atliekamas kokybiškai, gana greitai ir už priimtiną kainą jei kreipsitės į mus

Turite klausimų? Reikalinga konsultacija? Skambinkite jau dabar !