Frezavimo darbai

Frezuojame smulkiausias detales
Frezavimo darbai

Frezavimo darbai Įgyvendiname unikalius projektus, kurių metu frezuojame smulkiausias detales.

Frezavimo darbai atliekami moderniomis frezavimo staklėmis. Ilgametės patirties išugdytas rankų darbo tikslumas nenuėjo veltui frezavimo staklės jų nepakeitė, o papildė. Rūpestingai parengiame brėžinius, iš kurių frezavimo staklės išfrezuoja įvairias tikslaus dydžio ir formos detales, o meistriškos rankos surenka darbą į vieną visumą.

 

Frezavimo paslaugos tai yra medžiagos apdirbimas, kurio dėka yra sukuriami plokšti ir fasoniniai paviršiai. Priklausomai nuo to koks frezas yra sumontuotas gali būti teikiamos pačios įvairiausios frezavimo paslaugos. Kai kurie frezai yra naudojami, kai reikia padaryti medžiagų apdailą, pradedant nuo aliuminio ir baigiant kitais metalais.

 

Nesvarbu kokios detalės yra gaminamos ir kur jos yra naudojamos, svarbiausia, kad būtų brėžiniai. Galime pasiulyti detalių projektavimo paslaugas.

Mūsų įmonės tikslas gaminti kokybės reikalavimus atitinkančius gaminius, su mažiausiomis medžiagos, energijos ir darbo sąnaudomis. Todėl galime pasiūlyti kokybiškus gaminius už patrauklią kainą.

Turite klausimų? Reikalinga konsultacija? Skambinkite jau dabar !